• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  329715,425
  % 0,43
 • BIST 100
  %

CEPTETEB İle Nasıl Kredi Alınır?

CEPTETEB İle Nasıl Kredi Alınır?

Bankalardan kredi çekme işlemi birçok vatandaş tarafından yapılır. Bankalardan kredi alan vatandaşlar genellikle anlık olarak nakit ihtiyaçlarını karşılar. Bu nedenle kredi çekme süreci her vatandaş için oldukça önemlidir. Kredi almak için genellikle her banka araştırılır ve faiz oranlarına göre kredi alınır. CEPTETEB bankası da tüm müşteriler için oldukça avantajlı krediler sunar. Bunun için ana sayfaya giriş yaparak cepteteb ile nasıl kredi alınır?​​​​​​ hakkında bilgi alabilirsiniz. TEB bankası diğer bankalara göre oldukça fazla müşteri çeken bir bankadır. Tüm faiz oranlarını ve vade oranlarını takip ederek bankadan kolay ve hızlı bir şekilde kredi çekebilirsiniz.

Şubeden Kredi Çekme İşlemleri

Birçok müşteri kredi çekeceği zaman genellikle şubeye giderek kredi çeker. Şubeye gittiğiniz zaman sizden bazı bilgiler talep edilir. Bu bilgiler;

 • Maaş bordrosu
 • Üzerinizde varsa tapu
 • T.C kimlik belgesi
 • Gerektiğinde kefil

Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde vermeniz sonucunda krediniz de değerlendirilmeye alınır ve kısa sürede sonuçlanır. Ancak bankalardan kredi çekeceğiniz zaman tüm evrakların eksiksiz olarak verilmesi gerekir.

Mobil Bankacılık Üzerinden Kredi Çekme

Mobil bankacılık genellikle son dönemler de birçok müşterinin kullanmış olduğu bir uygulamadır. Mobil bankacılık üzerinden sadece kredi çekme işlemleri değil aynı zamanda kredi kartı ödeme, fatura yatırma gibi işlemler de yapılır. CEPTETEB uygulamasının mobil bankacılık hizmetini indirerek işlemlerinizi de tamamlayabilirsiniz.

 • CEPTETEB uygulamasına giriş yaptığınız kredi çekme kısmına giriş yapılır.
 • Kredi işlemlerine giriş yaptığınız zaman sizden istenen bilgilerin girilmesi gerekir.
 • Bilgiler girildikten sonra ne kadar tutar da kredi alacağınızı sisteme girmelisiniz.

Tüm bilgileri girdikten sonra krediniz işleme alınır. Cepteteb ile nasıl kredi alınır? hakkında kendi sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

CEPTETEB İle Nasıl Kredi Alınır?
CEPTETEB İle Nasıl Kredi Alınır?

Kredi Ne Kadar Sürede Çıkar?

Şubeden ve mobil bankacılık üzerinden başvuru yapılan kredilerin süresinde de değişiklik bulunur. Şubeler genellikle oldukça yoğundur ve kredinin çıkma süresi de uzayabilir. Ancak mobil bankacılık online olarak hizmet verdiği için genellikle başvurunun değerlendirilmesi daha hızlı olur. CEPTETEB uygulamasını indirerek internet bankacılığı almak gerekir. İnternet bankacılığı için mutlaka kullanıcı adı ve şifre almanız gerekir. Bunu da ancak müşteri temsilcisi üzerinden alabilirsiniz.

Daha sonra uygulamaya giriş yaparak kredi çekme talebinde bulunabilirsiniz. Uygulama üzerinden giriş yaptığınız zaman kredi faiz oranlarını ve vadesini de online olarak hesaplamak mümkün. Hangi kredi türünü çekeceğiniz oldukça önemlidir. Bu nedenle uygulama üzerinden bu işlemleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Herkes Kredi Çekebilir mi?

CEPTETEB genellikle tüm müşteriler için kredi avantajı sunar. Ancak bankalarla herhangi bir sorun yaşamadığınız zaman ancak bankalardan kredi alabilirsiniz. Çünkü tüm bankalar kredi alacağı zaman müşterilerin bankalar da bir sorunu olup olmadığına bakar.

Daha önce bankalarla çalıştığınız zaman eğer ödemeleriniz düzenli olmadıysa bu durum kredi notunuzu düşürür. Kredi notu düşük olan kişiler de ne yazık ki kredi çekemez. Ancak kredi notunuz yüksek ise ve bankalarla herhangi bir sorununuz varsa TEB bankası üzerinden kredi kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Kredi Hemen Hesaba Geçer mi?

Kredi başvurusunda bulunduğunuz zaman genellikle birkaç gün içerisinde sonuç sizlere mesaj olarak gelir. Krediniz onaylandığı zaman genellikle para hesabınıza geçer. Ancak eğer TEB bankası üzerinden kredi çektiğiniz zaman bir hesabınız yoksa mutlaka hesap açtırmak gerekir. Hesap olmadan para da hesaba yatmaz. Bu neden vadesiz bir hesap açtırdığınız zaman krediniz de hesaba yatar. Böylelikle kredinizi hesabınızdan çekebilirsiniz.